Telefony biurowe od Polycom

Obecnie większość firm odchodzi powoli od telefonów stacjonarnych na rzecz telefonów biurowych IP, które cieszą się dziś bardzo dużą popularnością. To świetne rozwiązanie ze względu na to, że można dużo zaoszczędzić, poza tym to opcja wygodniejsza i bardziej rozbudowana. Jaki telefon biurowy wybrać?

Technologia VoIP

VoIP znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i w firmie. Chociaż taka telefonia była zarezerwowana przede wszystkim dla dużych firm, teraz jest dostępna praktycznie dla każdego. Popularyzacja sieci internetowych sprawiała, że obecnie możemy wykonywać połączenia przez Internet, co jest dużo tańsze i wygodniejsze. Zastosowanie telefonii IP pozwala na znacznie obniżenie kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa, to po prostu się opłaca. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie, szczególnie,  gdy prowadzimy rozmowy z klientami bądź kontrahentami zagranicznymi. Dużą zaletą jest również to, że można prowadzić rozmowy w jakości High Definition, czyli połączenia są bardzo dobrej jakości, nawet, gdy dzwonimy z drugiego końca świata. Tak jak w przypadku tradycyjnej sieci komunikacyjnej możemy wykonywać i odbierać połączenia, co ciekawe wcale nie trzeba od razu modernizować wszystkich aparatów, bo wystarczy jedynie dobry adapter. Jakie są jeszcze zalety technologii IP? Stała kontrola nad bilingami, możliwość korzystania z jednego numeru bez względu na położenie, śledzenie bieżących wydatków. Do swojego konta mamy dostęp przez stronę internetowa.

Jaki telefon wybrać?

Decydując się na zakup nowych telefonów biurowych do firmy, trzeba mieć na uwadze ich przeznaczenie, trwałość i funkcjonalność. Trzeba wybrać sprzęt, który będzie odpowiadał potrzebom  pracowników, a także będzie dopasowany do wielkości biura, co ma szczególne znaczenie przede wszystkim w przypadku aparatów konferencyjnych. Jeżeli chodzi o standardowy telefon biznesowy dobrze sprawdzi się taki monochromatyczny Polycom vvx 201 zaopatrzony w tryb głośnomówiący, wyciszenia, zestaw słuchawkowy oraz regulację  głośności. Polycom vvx 201 posiada zasilanie przez PoE, jest bardzo praktyczny i ma duży wyświetlacz. Doskonale sprawdzi się w biurze, do Call Center czy działów handlowych. Polycom jest znana i cenioną firmą w branży telekomunikacyjnej, która oferuje sprzęt wysokiej jakości, wykonany z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. To dobra propozycja do biura, do tego jest niedrogi.

Wybór telefonów biurowych jest duży, także każdy z pewnością znajdzie model, który będzie odpowiadał mu w 100%. Warto bardzo dobrze przemyśleć sprawę, zastanowić się, jakie urządzenie będzie dla firmy najbardziej optymalne i praktyczne w użytkowaniu.  Decydując się na sprzęt od Polycom można mieć pewność, że długo posłuży i będzie działać bezawaryjnie. 

Related Posts

Firma telekomunikacyjna. Dialer

W powodzeniu każdej firmy niezbędna jest szybka i życzliwa komunikacja ze swoimi kontrahentami. Firma, która pokazuje wysokie zaangażowanie i wsparcie swoim klientom, buduje ich zaufanie i powoduje, że nawiązują współpracę.

Dacia najmowanie, Toyota najem długotrwały

W obecnych czasach mamy na głowie wiele obowiązków, szczególnie przedsiębiorcy prowadzący działalność muszą zatroszczyć się o wiele spraw w tym samym czasie. Aktualnie na rynku funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, które prowadzą

Jak przygotować się do spotkania z adwokatem w Warszawie?

Adwokat w Warszawie to nieoceniona pomoc dla osób, które poszukują fachowej porady prawnej lub profesjonalnego wsparcia w postępowaniu sądowym. Niezależnie od przyczyny wizyty w kancelarii adwokackiej, warto przygotować się do