Świadczenie podróżne – ubezpieczenie na narty

W momencie kiedy podejmiemy decyzję o udaniu się na wyjazd zimowy w góry należy pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia na wypadek nieoczekiwanych wydarzeń losowych. Ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wykupienie niezbędnego ubezpieczenia. Takiego, które pokryje nie tylko koszty związane z leczeniem, leczeniem w szpitalu, ale również te związane z transportem kraju czy pokryciem krzywd z tytułu odpowiedzialności cywilnej. W Polsce taką działalność prowadzi coraz więcej firm ubezpieczeniowych, jednak ważne jest to, aby powierzyć swoje życie i zdrowie tylko rzetelnej i uczciwej firmie. Dlatego wybierając ubezpieczenie na narty nie kierujmy się kwotą świadczenia, a przede wszystkim pozytywną opinią i szeroką gamą usług danej firmy ubezpieczeniowej. Firma Colonnade oprócz świadczeń na narty, oferuje również specjalne pakiety dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czy cierpiących na choroby przewlekłe.

Czym się kierować w doborze odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej?

Tylko uczciwa firma zagwarantuje bezpieczeństwo i fachową pomoc swoim klientom. Opinii warto szukać w internecie lub skorzystać z rekomendacji innych osób korzystających z świadczenia prywatnego. Niestety nie wszystkie ubezpieczenia zagwarantowane przez biuro podróży zapewniają kompleksową ochronę i pomoc. Również Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie daje gwarancji, że pokryje wszelkie koszty związane z leczeniem. Mimo wszystko warto się w nią zaopatrzyć. Nie można wybierać ubezpieczyciela kierując się jedynie niewielkimi kosztami, ponieważ realne świadczenie w przypadku świadczenia na narty nie powinno być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Firma ubezpieczeniowa Colonnade stawia jako cel najwyższy bezpieczeństwo i zdrowie swoich podróżujących, dlatego wszystkie świadczenia gwarantują jak najwyższą kwotę zabezpieczenia. Profesjonalna firma powinna posiadać również stronę internetową na której zamieszcza wszystkie potrzebne informacje. Colonnade wie, jak ważny jest stały kontakt ze swoimi podopiecznymi, dlatego infolinia Colonnade czynna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Zalety świadczenia w Colonnade

– W ramach świadczenia Travel Protect firma Colonnade zapewnia całodobowa polskojęzyczną pomoc telefoniczną, co jest niezwykle pomocne dla klientów przebywających poza granicami Polski.

– Firma Colonnade posiada świadczenie, które zapewnia udzielenie pomocy w przypadku ataku terrorytycznego.

– Firma oferuje pomoc w przeprowadzeniu akcji ratowniczej.

– Colonnade zapewnia swoje usługi każdemu podróżującemu, nie ma ograniczeń i limitów wiekowych.

– Colonnade oferuje odpowiedni pakiet dla podróżujących uprawiających sporty ekstremalne.

– Colonnade zapewnia ubezpieczenie kosztów leczenia poza granicami Polski, dzięki czemu klienci nie poniosą wysokich kosztów związanych z wypadkiem czy leczeniem.

Colonnade dopasowuje swoją ofertę indywidualnie do potrzeb, oczekiwań i stylu życia swoich klientów.

Related Posts

Badanie markerów nowotworowych

W jakim celu wykonuje się badanie markerów nowotworowych? Skala zachorowań na choroby nowotworowe stale rośnie. Jest to spowodowane przede wszystkim czynnikami cywilizacyjnymi, które mają największy wpływ na rozwój chorób nowotworowych.

Ziarnista, mielona, a może rozpuszczalna? Jaką kawę ze sklepu, warto wybrać?

W przeróżnych sklepach i marketach, znajdziemy na pewno niezliczoną ilość kaw, które będą nas kusić oryginalnym opakowaniem oraz interesującą nazwą. Mając tak szeroki wybór, dobrze wiedzieć jakie produkty będą potrafiły

Podkłady Estee lauder double wear i perfumy Narciso Rodriguez, to tylko jedna z opcji – jaki sposobem wybierzmy najlepszy zapach?

Jeśli myślimy, że dobór perfum jest czymś prostym, możemy się bardzo przeliczyć. Możliwość stanowią bowiem setki, a nawet tysiące różnych zapachów od wielu producentów, dlatego ostateczna decyzja jest często wynikiem